Kas oled kunagi sattunud üritusele, kus mitte kedagi ei tunne ja proovid kellegagi vestlust alustada? Paljude jaoks on see kindlasti stressiolukord, kuid seda saab tegelikult väga ilusti ära hoida. Mulle väga meeldib näha, kuidas õuemängud panevad võõrad inimesed omavahel suhtlema ilma piinliku small talk'ita.

Juba praeguseks on meil olnud au olla jäälõhkujad väga paljudel erinevatel üritustel. Teie külalised ei pruugi üksteist veel tunda, kuid ärge muretsege, see kõik muutub mängu käigus üsna pea. Ja uskuge mind, nad panevad isegi telefonid korraks käest ära!


Kogu Gato õuemängude idee sai alguse sellest, et Eesti suvi on umbselt täis pakitud erinevaid grillpidusid ja õueüritusi, kus pahatihti tullakse kokku, istutakse laua taga, süüakse- juuakse, heal juhul käiakse ka saunas. Kõik.

See kõik tundus veidi kuiv ja lahendus mingisuguse lihtsa lisategevuse näol tundus väga loogiline. Põhja- Ameerikas on õuemängud ürituste lahutamatu osa ja pisikeste sammudega on see kultuur jõudmas ka Põhja- Euroopasse.Inspiratsiooni kogumine toimub väga orgaaniliselt, lahedaid mänge olen leidnud nii Filipiinidelt, Nepaalist kui ka näiteks Hollandist. Ja me ei ehitaks iial midagi sellist mis meile endale ei meeldiks.

Meie õuemängud sobivad ideaalselt sünnipäevale, tiimiüritusele, festivalile, perepäevale, jaanipäevale jne. Ja kui teie kõige tähtsamalt ürituselt on puudu veel pulmamängud, aitame hea meelega! Lisaks on pakkuda sinu tiimiüritusele ka paljud erinevad lihtsad meeskonnamängud, teatevõistlused ja muid vahendid nagu näiteks hiigelsuur täring. Toome mängud hea meelega ka üle Eesti kohale.