näiteks..


näiteks..

MIDA TEISED MEIST ARVAVAD?

"Suur, suur tänu Gato ja Andreas - mees nagu orkester, ma ütleks! Ladus suhtlus, asjalikud soovitused ja kaasamõtlemine sündmuste õnnestumiseks aitas meil kui korraldajal seda mängude poolt lihtsamalt organiseerida. Eriti äge oli see hullus, mille Eesti Rahvamajade suvekoolis läbi viisime - 15 mänguga turniir 30-le võistkonnale, vot see oli äge ja tekitas hasarti ka kõige suuremates pessimistides. Nagu juba klassikud ütlesid, et kõige parem soovitaja
mehele on ikka mees ise! Ja Gato on ennast tõestanud väga hea soovitajana! Edu Teile ja juba uute kohtumiste ja koostöödeni!" 
Rein


"Tellisime Gato mängud ettevõtte suvisele üritusele. Andreasega oli asju väga mugav ja meeldiv ajada. Kõik toodi kohale, valmistati mänguplatsid ette ja loomulikult olid juures ka lihtsasti arusaadavad juhendid. Mängud, mis meie endale tellisime olid täpselt sellised, et sobisid suurepäraselt meie üritusele, kus soovisime, et inimesed saaksid ka mängude ajal omavahel suhelda. Lõbusate Gato mängudega õnnestus see ülihästi."

Kait

"Väga ägedad mängud!"
Elina


"Oli tore võimalus kasutada Gato poolt pakutavaid mänge kahel erineval sündmusel Keila linnas suve jooksul. Mängud läksid noortele (ja ka vanematele) väga hästi peale. Suhtlus meeskonnaga oli sujuv ja igati meeldiv. Loodan, et ka tulevikus tekib võimalus koostööd teha :)"

Gethe


"Aitäh Gato meeskonnale, puutusin kokku sellel suvel lausa kolmel korral. Alati leitakse võimalused ja lahendused mõtetele. Kultuuritöötajate Suvekoolis toimunud üliägedal võistlusel osalemine tekitas juba ideid uueks aastaks. Kindlasti soovitan neid välimänge, sest need on lõbusad ja õnn on see, mis on oluline. Jõudu ja edu ning ikka edasi!"

Kaja

"Ägedad ja väga kaasahaaravad mängud!"

Heilika